Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
ElectricART
Statistici
Ultimele subiecte
» Avatar default
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyLun Oct 17, 2011 10:11 pm Scris de Mr.Pagnel

» Tutorial InLine Blue Menu !
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyLun Oct 17, 2011 10:05 pm Scris de Mr.Pagnel

» Cerere cod margini albastre
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyDum Oct 09, 2011 1:09 am Scris de Mr.CoTy

» Lini la module
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyJoi Oct 06, 2011 9:45 am Scris de Dexter

» PhotoShop basic Tutorial
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyLun Oct 03, 2011 8:54 am Scris de albachersont

» Coduri culori la HTML
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyVin Sept 30, 2011 8:09 am Scris de albachersont

» Windows XP - Tips & Tricks (reloaded)
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyVin Sept 30, 2011 6:19 am Scris de albachersont

» Meniu navigare rapida
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyJoi Sept 29, 2011 5:38 am Scris de albachersont

» Cerere meniu css
Cum poti sterge forumul dvs. gratuit EmptyMier Sept 28, 2011 9:36 am Scris de Mr.CoTy


Cum poti sterge forumul dvs. gratuit

In jos

Cum poti sterge forumul dvs. gratuit Empty Cum poti sterge forumul dvs. gratuit

Mesaj Scris de AlyNNN Lun Sept 26, 2011 9:27 am

Cum poti sterge forumul dvs. gratuit



Cum poti sterge forumul dvs. gratuit. Este foarte usor si simplu[Pentru incepatori].
Urmariti toti pasii de mai jos [sunt obligatori]

Intrati in panoul de administrare => Dati la GeneraL => Cautati categoria [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Forum => trebuie sa gasiti sub categoria "Suprimarea forumului" => acolo va apare o casuta ca sa scrieti cuvantul DELETE => dupa ce ati scris cuvantul apasati butonul stergere => Veti primi un email in care vi se va cere sa selectati un link pentru a valida stergerea forumului. Bafta! Sper sa va fie de ajutor. Very Happy Mad


Stergerea forumului poate fi realizata de catre fondatorul forumului, ceilalti administratori nu au acces.


Tutorial realizat de |AlyNNN | => Echipa ** ElectricArt **

***Important !
Reproducerea si/sau copierea acestui tutorial NU este permisa fara acordul postatorului !

AlyNNN
AlyNNN
Moderator
Moderator

<i>Sex</i> Sex : masculin
<i>Mesaje</i> Mesaje : 82
<i>Data de inscriere</i> Data de inscriere : 26/09/2011
<i>Varsta</i> Varsta : 26
<i>Localizare</i> Localizare : Arges

http://www.google.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum